Prof. Norman Finkelstein - Przedsiębiorstwo Holokaust 1/6

White_Wolf
Published on Dec 11, 2020
W dniu 19.04.1996r. Izrael Singer - wieloletni sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów, oskarżony później o różne defraudacje majątku - ogłosił, że jeśli Polska nie spełni jego żądań, będzie upokarzana na arenie międzynarodowej. Tak zaczął się atak Przedsiębiorstwa Holokaust na Polskę. W istocie, akty antypolonizmu są coraz częstsze - próbuje się relatywizować i zakłamywać historię. Bohaterski naród polski zrównuje się z niemieckimi nazistami. Wmawiane są nam zbrodnie, których nigdy się nie dopuściliśmy. Wszystko to, by wymusić na Polsce wypłatę odszkodowań w wysokości co najmniej 65mld$. W obliczu szykowanej nam przez Donalda Tuska wielkiej hucpy, nieformalny front walki o prawdę i pieniądze polskiego podatnika mówi STOP. Tak dalej być nie może! Jako naród musimy dać zdecydowany odpór, wbrew prożydowskiej propagandzie mediów polskojęzycznych, wbrew żydowskiemu lobby w USA. Przetłumaczyliśmy dla Polaków, wywiad z prof. Normanem Finkelsteinem - demaskujący haniebne oszustwa amerykańskich organizacji żydowskich. Prosimy o propagowanie tego filmu wśród rodziny, znajomych, wszędzie gdzie tylko się da. Najwyższy czas by prawda zwyciężyła!

"(..) tolerancja bowiem to nic innego jak przyjęcie żydowskiego punktu widzenia, zaś dialog to nic innego jak potulne spełnianie wszystkich zachcianek przedsiębiorstwa Holocaust."
Stanisław Michalkiewicz

Zachęcamy do przeczytania książki prof. Normana Finkelsteina: http://www.polonica.net/Przedsiebiorstwo_Holokaust.htm

Czy Polska powinna płacić? Warto poczytać: http://www.geocities.com/jedwabne/uzurpatorzy.htm

Dokładne omówienie problemu roszczeń przez prof. dr hab. Jerzego Roberta Nowaka i prof. dr hab. Bogusława Wolniewicza w trzech częściach:
http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=4514
http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=4515
http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=4516

Film tłumaczyli: druid024, odDymarkow, Riddickerr
Intro i Outro: druid024

Share Video

  • 560 x 315
  • 640 x 360
  • 853 x 480
  • 1280 x 720

Add to

Flag Video

Rate video

Rate video

Up next